Oficiální stránky autorky

SANDY BRYGAN 

Pseudonym Sandy Brygan se rozhodla užívat autorka převážně romantických příběhů, která se narodila v České republice roku 1985. Svou zálibu v psaní objevila ve svých sedmadvaceti letech, kdy si chtěla zvěčnit vzpomínky na důležitou etapu svého života.

„Každý z nás je jako kniha – naše nitro obsahuje spoustu slov, která druzí uspějí přečíst, ale jen málokoho zaujmou natolik, aby jim rozuměl.“ ​

S.Brygan

IMG 20150416 142617

Sandy Brygan: autorka s uměleckým duchem

Sandy Brygan je pseudonym autorky, která se narodila v České republice roku 1985. Pobývá v zahraničí, kde se vdala a zanedlouho i rozvedla. Jako jedináček umělecky založených rodičů měla v sobě zakořeněnou lásku k umění a kreativitě od raného dětství. Už na základní škole se zapojila do výtvarného a dramatického kroužku, experimentovala s hrou na flétnu a byla členkou školních tanečních skupin, s nimiž se pak  účastnila i tanečních soutěží.

Ve svém bouřlivém pubertálním a psychicky nestabilním období na čas přerušila studium na střední škole. Právě tento turbulentní úsek jejího života považuje za jeden z nejvýznamnějších. Po úspěšném ukončení střední odborné školy, byla přijata na vysokou školu, avšak touto cestou se již nevydala.

Přestože vždy tíhla spíše k otci, v dospělosti si našla cestu k matce, s níž se vzájemně podporují i v autorské a umělecké činnosti. Dnes je pyšnou matkou jediného syna a i nadále rozvíjí své umělecké dovednosti na různých frontách. Je autorkou textů, elektronických knih, hudebních skladeb, obrazů a digitální tvorby.

 

 

Od 1. července 2020 Sandy Brygan rozvázala většinu svých smluvních vztahů a licenčních smluv s distributory, a proto její e-knihy na prodejních portálech nenajdete. Momentálně se ale vrací ke své autorské činnosti, a od června roku 2023 si můžete znovu zakoupit její e-knihy zde na webu.

Autorka, která se stala inspirací pro mnohé a  zanechává dojem svým nekonvenčním přístupem 

Sandy Brygan je autorkou, která si klade za cíl probudit emocionální hloubku a představivost svých čtenářů. Přestože jsou její literární díla záměrně psaná nenáročnou formou, mohou ve vás vzbudit nemálo životních otázek a zanechat silný dojem.

Díla Sandy Brygan

Sandy Brygan je nekonvenční autorkou (nejen) literárních děl, kterou si mnozí oblíbili díky jejímu unikátnímu přístupu k psaní. 

Jedním z charakteristických rysů tvorby Sandy Brygan je její tendence nepodávat detailní popisy prostředí. Tím vytváří prostor pro čtenáře, aby si sami vytvořili vlastní vize a ponořili se do příběhu. Její psaní se naopak zaměřuje na emocionální aspekty, což dodává jejím dílům hloubku a autentičnost. Svá díla nepředkládá korekturám, neboť věří, že zachování původního ducha a stylu je důležitější než perfektní gramatika. Tato zásada jí sice občas komplikuje uzavření smlouvy s nakladatelstvím, ale pro mnohé se tak autorka stala inspirací.

 

Jejím prvním zveřejněným dílem byl autobiografický příběh nazvaný “Bez sublimace“, který publikovala na začátku srpna 2013. Tento příběh ukázal, že Sandy Brygan má odvahu odhalit její vlastní složité emocionální stavy doprovázející různé životní situace.

 

Zanedlouho po svém literárním debutu vydala Sandy své druhé dílo pod titulem “Plán obchodníka,” které se stalo nejprodávanějším dílem její dosavadní kariéry. Tato e-kniha zároveň představuje první část souboru krátkých, smyšlených příběhů nazvaných “Povídky do kabelky.” Její schopnost zachytit emocionální nuance ji rychle katapultovala na seznam deseti nejprodávanějších e-knih měsíce na prodejním serveru Ráj knih.

“Povídky do kabelky” jsou stále se rozšiřujícím souborem krátkých smyšlených příběhů, které oslovují široké spektrum čtenářů. Každý z těchto příběhů je jedinečný a přesto se v nich mnoho z nás dokáže najít.

 

ZAJÍMAVOSTI

  • Sandy Brygan se vrací ke své autorské činnosti. Od června roku 2023 si tak můžete její e-knihy opět zakoupit online …
  • Autorka neveřejně přiznává, že v každém jejím díle ze souboru Povídky do kabelky přiřadí postavám kousek “sebe” …
  • První domácí výtisk s lepenou vazbou původního díla Bez sublimace vlastní Sandy Brygan, hned druhý pak její otec …

NOVINKY NA BLOGU

S. Brygan

Osobní Blog

Sledujte nový osobní blog Sandy Brygan, který vede sama autorka. Zůstanete v obraze - podělí se s vámi o úvahy i plánované publikace ...

Spread the love